OSZCZĘDNOŚĆ 15% PODATKU VAT

NATYCHMIASTOWE ROPOCZĘCIE PRAC

PRZEJRZYSTY BUDŻET

GWARANCJA CENY

PRACA Z ARCHITEKTEM

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUGI

OSZCZĘDNOŚĆ 15% PODATKU VAT

NATYCHMIASTOWE ROPOCZĘCIE PRAC

PRZEJRZYSTY BUDŻET

GWARANCJA CENY

PRACA Z ARCHITEKTEM

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUGI

Umów bezpłatną
wizję lokalną z koordynatorem
i otrzymaj kosztorys w 48 godzin​​

W cenie remontu

ARCHITEKT

KOORDYNATOR

PROJEKT

MATERIAŁY

PRACE WYKOŃCZENIOWE

3 LATA GWARANCJI

Dlaczego my?

Słuchamy Twoich potrzeb, pilnujemy budżetu i dostosowujemy go do możliwości finansowych.

Czy wiesz, że wycena u nierzetelnego wykonawcy może skutkować aż trzykrotnym wzrostem kosztów? Mamy doświadczenie, które pomaga nam przewidzieć każdy scenariusz. Niech remont będzie dla Ciebie miłym wspomnieniem. Zaplanuj na ten czas zasłużony wypoczynek, a my zajmiemy się resztą!

Drugie życie wnętrza

przed i po

Dlaczego my?

Stabilność i gwarancja ceny – Twoje koszty nie zmienią się w czasie

Drżysz na samą myśl o galopującej inflacji, rosnących kosztach materiałów i kosmicznych opóźnieniach w ich dostawach? Nasze wypracowane przez lata relacje biznesowe z dostawcami gwarantują stabilność i najniższe ceny, a powierzchnie magazynowe, którymi dysponujemy, umożliwiają zamówienie materiałów z odpowiednim wyprzedzeniem. Trzymamy rękę na pulsie!

Zajmiemy się remontem Twojego mieszkania

Zajmiemy się remontem Twojego mieszkania z rynku wtórnego Zapewniamy kompleksową, zaplanowaną w każdym szczególe, usługę. Realizację rozpoczynamy od wizji lokalnej oraz konsultacji z architektem, z którym wspólnie wybieracie materiały (to zdecydowanie najprzyjemniejszy punkt realizacji!), i który przygotowuje szczegółowy projekt, szyty na miarę mieszkania Twoich marzeń. Na każdym etapie procesu czuwa koordynator ds. wykończeniowych. A potem już tylko prace remontowe i… … po wszystkim oddamy Ci klucze do wysprzątanego i gotowego do wprowadzenia mieszkania!

Do kompleksowego remontu dobierz

wykończenie
w pakiecie

Invest

Pakiet

Wykończenie w atrakcyjnym budżecie, w sam raz pod wynajem.

850 zł/m2

Zobacz

Classic

Pakiet

Pakiet kreatywnych rozwiązań i bogaty wybór materiałów.

1090 zł/m2

Zobacz

Style

Pakiet

Oryginalne, stylowe wnętrza z charakterem.

1390 zł/m2

Zobacz

GM Studio

GM Studio to usługa, w ramach której nasi architekci kompleksowo przygotują indywidualny projekt i wizualizacje mieszkania uwzględniając każdy detal.

190 zł/m2

Zobacz
Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się,
na czym polega wykończenie w pakiecie.

Dlaczego my?

8% VAT zamiast 23% VAT

W przypadku zlecenia nam kompleksowej usługi remontu, gwarantujemy stawkę 8% VAT ceny materiałów. W markecie za każdy produkt zapłacisz 23% VAT. Średni koszt remontu wynosi ok. 50 tys. zł. Materiały stanowią mniej więcej połowę tej kwoty. Powierzając nam realizację, zyskujesz w tym przypadku ok. 4 tys. zł! Perspektywa oszczędności rzędu 15% brzmi zachęcająco, prawda? Ziarnko do ziarnka…

Zobacz więcej realizacji

Skontaktuj się z nami!
  Administratorem Pani/Pana Danych osobowych jest Grupa SKB Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 63a, 02-953 Warszawa. Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000642109.

  Informujemy, iż przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu obsługi korespondencji przesłanej za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej; Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów (jako administratora danych osobowych) w postaci komunikacji z użytkownikami strony. W tym wypadku Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Ponadto podane przez Panią/Pana Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i handlowych, a podstawą prawną przetwarzania jest, w przypadku jej wyrażenia przez Panią/Pana – zgoda. W tym wypadku Pani/Pana Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody, którą cofnąć może Pani/Pan w każdym momencie.

  Informujemy, iż podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne lecz konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie lub przesłanie oferty handlowej. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Informujemy, iż podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane do przetwarzanie osobom trzecim, w szczególności państwom z wyjątkiem sytuacji gdy jesteśmy zobowiązani do ich przekazania na podstawie przepisów prawa.

  Wszystkie podane przez Panią/Pana dane są poufne i będę przetwarzane wyłącznie w celu podanym powyżej. Gdyby dane miały być przetwarzane w innym celu, powiadomimy o tym Pana/Panią zapewniając tym samym Pani/Panu możliwość wyrażenia braku zgody na przetwarzanie przez nas tych danych do innych celów niż pierwotny.


  close-link